27.4.2024 pořádá naše jednota tradiční závod v přespolním běhu.
Tělocvičná jednota Sokol Kněžice
pořádá
v sobotu 6.ledna 2024
tradiční 54. novoroční
pochod na horu Mařenku.
Sraz a odjezd účastníků je v 10.00 hod. u zámku.
Nahlášení účasti přijímá a informace podává do 3.ledna br.Pavel Krupica 722933860
Výsledková listina Otevřeného závodu Sokolské župy plk. Švece v přespolním běhu, který se konal dne 29. dubna 2023 v Kněžicích
Předškoláci – délka tratě 500 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Hosová Adéla |
2017 |
Sokol Kněžice |
3:02 |
1. |
Krupica Antonín |
2017 |
Sokol Kněžice |
3:04 |
2. |
Pivnička Vít |
2018 |
Sokol Dalešice |
3:11 |
3. |
Krupica Tobias |
2017 |
Sokol Kněžice |
3:15 |
4. |
Vítek Matouš |
2017 |
Sokol Kněžice |
3:18 |
5. |
Brabenec Jakub |
2017 |
Sokol Kněžice |
3:25 |
6. |
Průšová Magdalena |
2017 |
Veřejnost |
3:31 |
7. |
Indrová Klára |
2018 |
Sokol Kněžice |
3:41 |
8. |
Štoxa Theodor |
2019 |
Veřejnost |
3:44 |
9. |
Divišová Stela |
2017 |
Sokol Kamenice |
3:45 |
10. |
Pivničková Ema |
2019 |
Sokol Dalešice |
3:46 |
11. |
Staněk Ondřej |
2017 |
Sokol Dalešice |
3:52 |
12. |
Věžník Jáchym |
2018 |
Sokol Třebíč |
3:58 |
13. |
Novotná Viktorie |
2017 |
Sokol Kněžice |
4:02 |
14. |
Věžníková Leontýna |
2019 |
Sokol Třebíč |
4:35 |
15. |
Vítková Alžběta |
2019 |
Sokol Kněžice |
4:43 |
16.-17. |
Jurigová Dora |
2020 |
Sokol Kněžice |
4:43 |
16.-17. |
Divišová Lucie |
2019 |
Sokol Kněžice |
5:12 |
18. |
Kalčík Šimon |
2019 |
Sokol Kněžice |
6:40 |
19. |
Divišová Lotta |
2020 |
Sokol Kamenice |
8:15 |
20. |
Mladší žáci I. – délka tratě 800 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Kopuletý Ondřej |
2015 |
Sokol Náměšť n.O. |
3:31 |
1. |
Běloušek Filip |
2014 |
Sokol Kněžice |
3:41 |
2. |
Krupica Hynek |
2015 |
Sokol Kněžice |
3:47 |
3. |
Málek Mikuláš |
2014 |
Sokol Kněžice |
3:50 |
4. |
Eliáš Adam |
2015 |
Sokol Dalešice |
3:58 |
5. |
Macháček Tobiáš |
2016 |
Sokol Dalešice |
3:59 |
6. |
Kalčík David |
2016 |
Sokol Kněžice |
4:37 |
7. |
Kaňka Alex |
2016 |
Sokol Kněžice |
5:09 |
8. |
Kalčík Filip |
2014 |
Sokol Kněžice |
7:40 |
9. |
Mladší žákyně I. – délka tratě 800 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Kovandová Marie |
2015 |
Sokol Valeč |
3:57 |
1. |
Adamová Barbora |
2015 |
Sokol Kněžice |
4:11 |
2. |
Brabencová Nikol |
2014 |
Sokol Kněžice |
4:31 |
3. |
Hájková Linda |
2015 |
Sokol Kněžice |
4:53 |
4. |
Binekova Netty |
2014 |
Veřejnost |
6:21 |
5. |
Mladší žáci II. – délka tratě 1300 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Eliáš Jakub |
2012 |
Sokol Dalešice |
8:06 |
1. |
Adam Tadeáš |
2012 |
Sokol Kněžice |
10:51 |
2. |
Mladší žákyně II. – délka tratě 1300 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Hájková Sabina |
2012 |
Sokol Kněžice |
6:43 |
1. |
Jíchová Leotýna |
2013 |
Sokol Dalešice |
8:40 |
2. |
Kaňková Nell |
2013 |
Sokol Kněžice |
12:54 |
3. |
Starší žáci III. – délka tratě 1300 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Kopuletý Filip |
2011 |
Sokol Náměšť n. O. |
6:06 |
1. |
Jonáš Adam |
2011 |
Sokol Dalešice |
7:39 |
2. |
Binek Denis |
2010 |
Veřejnost |
10:01 |
3. |
Starší žákyně III. – délka tratě 1300 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Hamplová Edita Anna |
2011 |
Sokol Dalešice |
7:06 |
1. |
Tvrdá Lucie |
2010 |
Sokol Dalešice |
8:16 |
2. |
Fukalová Helena |
2010 |
Sokol Dalešice |
8:22 |
3. |
Dorostenci – délka tratě 3500 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Řepa David |
2006 |
Sokol Martinkov |
16:3 |
1. |
Ženy – délka tratě 2600 m
Příjmení a jméno |
Rok nar. |
Název TJ |
Čas |
Pořadí |
Slabá Michaela |
2002 |
Sokol Kněžice |
13:43 |
1. |
Tělocvičná jednota Sokol Kněžice
pořádá
v sobotu 7.ledna 2023
tradiční 53. novoroční
pochod na horu Mařenku.
Sraz a odjezd účastníků je v 10.00 hod. u zámku.
Informace a nahlášení o účasti do 3.ledna
u br. Pavla Krupicu mob.722933860.
Tradiční závod v PŘESPOLNÍM BĚHU
7. KVĚTNA 2022. KNĚŽICE
Připomeňte si s námi významný den ČR -
Památný den sokolstva.
Ten je poctou všem členům a členkám Sokola, kteří se významným
způsobem podíleli na boji za svobodu, demokracii a zasadili se také o náš první samostatný stát.
Nazdar sestry a bratři,
blíží se jeden z významných dnů pro sokolskou organizaci - 8. říjen PAMÁTNÝ DEN SOKOLSTVA, kdy si připomínáme naše sestry a bratry, kteří položili své životy v boji za svobodu a demokracii v průběhu světových válek a totalitních režimů.
Pojďme ve všech sokolských jednotách připomenout našim členům, ale především i veřejnosti tento den, který je od roku 2019 oficiálním památným dnem ČR.
Veškeré informace, včetně grafických materiálů je na webu ČOS - https://prosokoly.sokol.eu/pamatny-den-sokolstva-2020
Na všech sokolovnách by v tento den měly být vyvěšeny Sokolská a Státní vlajka - !! v roce 2019 byla schválena nová podoba sokolské vlajky, kterou si můžete objednat na eshopu ČOS (ale samozřejmě můžete používat i starší sokolské vlajky), vlajky zde: https://www.obchodsokol.cz/index.php?id_parent=33
!! SOUČASNĚ můžete (a prosím pokuste se to zrealizovat) oslovit Vaše obce, městyse a města a požádat je o vyvěšení sokolské vlajky na budově radnice
Dalším významným symbolem tohoto svátku, je sokolská kokarda, která by neměla chybět na žádném členu sokola, ale je i velmi vhodným dárkem pro vedení obcí, partnery apod. - na eshopu zde: https://www.obchodsokol.cz/index.php?id_parent=29&id_parent=29
Symbolem plakátu je bratr František Pecháček - připomeňte si ho na úžasném videu, které vzniklo právě k tomuto výročí: https://www.youtube.com/watch?v=ZA9hEDRQheg
PROSÍM, VĚNUJTE TOMUTO DNI ZVÝŠENOU POZORNOST A POKUSTE SE MAXIMÁLNĚ ZAPOJIT DO VZPOMÍNKY NA NAŠE STATEČNÉ BRATRY A SESTRY.
-
Rozhodnutí vedení ČOS ze dne 13. 3. 2020 k opatření Bezpečnostní rady státu
ŽUPNÍ PŘEBOR
V ZÁLESÁCKÉM ZÁVODU ZDATNOSTI,
který se uskuteční 24. dubna 2019
Župní přebor v ZZZ 2019 - Třebíč - stadion - Libušino údolí 24.04.2019.pdf
župní závod v přespolním běhu
v Kněžicích dne 29.4.2017
SOKOL - rozvrh cvičení!!!
Pondělí: 16:30 – 17:30 STREET DANCE, ZUMBA mladší
18:00 – 19:00 KONDIČNÍ CVIČENÍ
Úterý: 17:00 – 18:00 CVIČENÍ PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI
18:10 – 19:10 CVIČENÍ – FITNESS
Středa: 17:00 – 18:00 FOTBALOVÁ PŘÍPRAVKA
18:00 – 19:00 FOTBALOVÁ PŘÍPRAVKA
Čtvrtek 16:45 – 18:00 STREET DANCE, ZUMBA starší
18:00 – 19:00 KONDIČNÍ CVIČENÍ
Pátek: 18:00 – 19:00 CVIČENÍ – POSILOVÁNÍ
Neděle: 18:00 - 19:00 CVIČENÍ - FITNESS
časopis Sokol 10 2018-F.pdf (3919294)